Qualcomm інвестувала в спільне з Китаєм виробництво серверних процесорів

размещено в: Новости | 0
Qualcomm інвестувала в спільне з Китаєм виробництво серверних процесорів
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Американський виробник чіпів для смартфонів і планшетів Qualcomm знову інвестував в спільний з китайськими властями серверний бізнес, пише видання China Daily.

У 2016 році Qualcomm і уряд китайської провінції Гуйчжоу створили компанію Guizhou Huaxintong Semiconductor Technology, що спеціалізується на розробці і виробництві серверних процесорів з використанням технологій американського чіпмейкера. Серійні поставки мікросхем, створюваних за індивідуальним замовленням китайських клієнтів, планується почати в середині 2018 року.

У березні 2017 року Qualcomm вклала 1 млрд юанів ($144 млн) в Guizhou Huaxintong Semiconductor Technology, в результаті чого загальний розмір інвестицій у компанію (з урахуванням витрат держави) досяг 2,85 млрд юанів ($410,4 млн). Ця угода не змінила частки учасників спільного підприємства: Qualcomm залишилося 45 %, а влади — частина.

Куди будуть витрачені виділені Qualcomm кошти, не уточнюється. Можливо, вони підуть на дослідження і розробки в центрі, який Guizhou Huaxintong Semiconductor Technology відкрила в Шанхаї в минулому році.

«Ми хочемо дозволити спільному підприємству нарощувати власні можливості і користуватися нашими однокристальними системами на китайському ринку», — заявив президент Qualcomm Дерек Аберле (Derek Aberle).

Оставить ответ