Razer представила оновлений ігровий ноутбук Blade Pro на базі Kaby Lake

размещено в: Новости | 0
Razer представила оновлений ігровий ноутбук Blade Pro на базі Kaby Lake
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Ігрові ноутбуки останнім часом стають все більш популярними, що й не дивно, особливо з появою в минулому році відеокарт на базі графічних процесорів Pascal, які практично не поступаються в продуктивності свої настільним аналогам.

Найбільшими виробниками ігрових ноутбуків компанії Asus і MSI, однак не тільки їх вирішення присутні на ринку.

Є, наприклад, компанія Razer, що пропонує досить цікаві мобільні ігрові системи, найбільш продуктивною з яких є ноутбук Blade Pro. Незважаючи на те, що остання версія цього ноутбука була представлена в жовтні минулого року і, звичайно ж, ще не втратила свою актуальність, зараз виробник вирішив оновити дану систему.

Новинка, як і її “стара” версія, оснащена продуктивної мобільною відеокартою GeForce GTX 1080, яка не сильно відрізняється від настільної версії. Не змінився і дисплей Blade Pro, який побудований на 17.3-дюймової сенсорної IGZO-панелі з роздільною здатністю 4К UHD (3840 х 2160 пікселів) і 100% покриттям колірного простору Adobe RGB, і підтримує NVIDIA G-Sync. Також нікуди не поділася і низькопрофільна механічна клавіатура Razer Chroma.

Зміни торкнулися “серця” ноутбука, тобто його процесора. Замість використовуваного в попередній версії Intel Core i7 6700HQ покоління Skylake, в новій версії Razer Blade Pro встановлений Intel Core i7 7820HK покоління Kaby Lake, що працює з більш високою частотою, і оснащений великим об’ємом кеш-пам’яті. Варто відзначити, що незважаючи на досить високу робочу частоту (до 3,9 ГГц в режимі Turbo Boost), виробник ще й наділив процесор заводським розгоном. При активації режиму Performance в утиліті Razer Synapse, процесор автоматично розганяється до 4.3 ГГц.

Новий процесор приніс підтримку більш швидкої оперативної пам’яті, в результаті чого замість пам’яті DDR4 з частотою 2133 МГц, оновлений ноутбук Blade Pro оснащений пам’яттю з частотою 2667 МГц. Об’єм пам’яті не змінився і дорівнює 32 Гбайт. Також виробник підкреслює, що новинка є першим в світі ноутбуком з сертифікатом THX, що означає відповідність дисплея і звукової підсистеми деяким дуже високим вимогам. Оновлений ноутбук Razer Blade Pro незабаром з’явиться у продажу за ціною близько 4000 доларів США.

Оставить ответ