Реактивна літаюча дошка підніме власника на 3 000 метрів

размещено в: Новости | 0
Реактивна літаюча дошка підніме власника на 3 000 метрів
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Zapata Racing виклала в Інтернет відео, на якому її засновник, Френк Запата, тестує свій новий винахід – Flyboard Air. Це індивідуальне транспортний засіб, що використовує якесь турбореактивний двигун, на якому можна літати стоячи.

Свою популярність Запата набув після винаходу в 2012 році Flyboard, дошки піднімає людини над поверхнею води з допомогою водної тяги. Однак пристрій має ряд обмежень. По-перше, Flyboard прив’язана до гидроциклу, нагнетающему в неї воду під тиском, і, по-друге, піднятися на неї можна тільки на 15 метрів над поверхнею.

На відміну від Flyboard, новий винахід (якщо воно, звичайно, реально – компанія поки скупиться на подробиці) позбавлене цих недоліків. Піднімається Flyboard Air у повітря завдяки турбореактивному двигуну. Згідно з інформацією, наведеною на сайті Zapata Racing, з допомогою пристрою можна піднятися на висоту до трьох тисяч метрів, максимальна швидкість пересування становитиме до 150 км/год, а тривалість автономного польоту – до 10 хвилин.

Для безпеки перше випробування також проходило над водною поверхнею. Запата, стверджується на сайті компанії, піднявся на висоту 30 метрів і розвинув швидкість 55 км/ч. Тестування тривало близько 4 хвилин. У той же час, викладеному в Мережу відео відсутні кадри зльоту і посадки, що змушує задуматися про відповідність заялений Zapata Racing реальності.

Джерело: Zapata Racing

Оставить ответ