ReFlex: смартфон, який можна згинати

размещено в: Новости | 0
ReFlex: смартфон, який можна згинати
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Співробітники канадської лабораторії Human Media Lab (HML) при Університеті Куінс розробили прототип смартфона ReFlex з гнущимся екраном. Використавши “еластичний” OLED-тачскрін виробництва LG, вчені створили перший подібний пристрій, яким можна керувати шляхом згинань і розгинань.

 

Демформируя ReFlex, користувачі, наприклад, можуть натягувати і відпускати рогатку в Angry Birds або перегортати сторінки електронних книг. Швидкість, з якою відбувається виконання тих чи інших дій, залежить від ступеня вигину (вона визначається вібрацією і звуковими сигналами).

Втім, це не означає, що ReFlex не можна зламати. Повністю гнучка у нього тільки панель (до якої, до того ж, підвішені датчики), але не компоненти. Інша начинка захована в “кишенях” збоку. Тим не менш, розповів сайту Mashable дослідник Пол Штромейер, Reflex побудований на тій же архітектурі, що і звичайний Android-смарофон.

Канадські вчені почали виношувати ідею абсолютно гнучкого пристрої ще 12 років тому, коли був створений перший прототип — PaperWindows. У 2013-му інженери HML продемонстрували дослідний зразок смартфона, який вміє згортатися при вхідному дзвінку або СМС. MorePhone може підвертати як екран цілком, так і кожен з куточків окремо. Наприклад, піднятий лівий верхній кут повідомить про отримання текстового повідомлення, а нижній правий — про нову пошту.

За словами Штромейера, мета дослідників не полягає в тому, щоб замінити сенсорний ввід на смартфонах їх власною технологією. “Це додатковий метод введення, — сказав він, — Ми не пропонує заміну дотиків згинання”. Технологія HML, очікує вчений, може знайти втілення в комерційних продуктах через 3-5 років.

Джерело: Mashable

Оставить ответ