Revelation – Знайомство з світовими босами

размещено в: Новости | 0
Revelation – Знайомство з світовими босами
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Ми приготували для вас новий гайд-огляд, присвячений MMORPG Revelation. І сьогодні Garro і лідер клану The Red Requiem вирішили розповісти вам про світових босів.

Ви зможете дізнатися, що саме являють з себе подібні противники, скільки їх всього, який вони представляють інтерес для гравців, де знайти цих босів, який лут вдасться роздобути, наскільки небезпечні їх здібності, скільки людей необхідно для знищення того чи іншого боса, які речі варто з собою захопити і т. д.

“Небезпечних супротивників можна зустріти і прямо у відкритому світі! Знайти місця відродження багатьох з них ви зможете прямо на карті. Час відродження може відрізнятися — якого з босів достатньо буде почекати годину, а якогось доведеться чекати значно довше. Але нагородою за перемогу може стати щось зовсім особливе. Наприклад, рідкісне вміння люті.

Особливий інтерес представляє рейдовий бос, призначений для найсильніших гільдій. Щотижня кланам належить боротися між собою за право битися з ним. І тільки самі умілі воїни, які довели свою майстерність у поєдинку, зможуть вийти на бій проти чудовиська”.

Оставить ответ