Рік у пошуку 2015: що шукали в Google

размещено в: Новости | 0
Рік у пошуку 2015: що шукали в Google
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Google проаналізувала пошукові запити і з’ясувала, які теми найбільше хвилювали користувачів в 2015 році. Найбільш “гарячі” запити, які викликали найбільший сплеск інтересу за останні 12 місяців, інтернет-пошуковик розділив на кілька категорій, таких як “Події року”, “Що таке?..”, “Люди року”, “Меми року” і т. д. З повними чартами можна ознайомитися на сайті Google Trends.

У “топ” швидкозростаючих запитів серед користувачів з Росії увійшли: естрадна співачка “Жанна Фріске”, яка пішла з життя після тривалої боротьби з раком, еротична мелодрама “50 відтінків сірого”, музичний конкурс “Євробачення”, а також два серіалу “Гра престолів 5 сезон” і “Молодіжка 3 сезон”. П’ятірку головних подій року склали “Євробачення”, “Чс з хокею”, “Сонячне затемнення”, “Оскар” і “Хокей Росія Канада”.

 

У 2015-му росіяни найчастіше запитували у пошукової системи значення слів “ИГИЛ”, “Левіафан”, “Ничоси”, “Pray for Paris” і “Скр скр скр”, а також цікавилися, чому “не Можна фотографувати сплячих”, “не Можна спати напроти дзеркала”, “Виникає ефект дежавю”, “Впав літак” і “Пішов Пахом”. Людьми року, за даними Google, стали “Жанна Фріске”, “Поліна Гагаріна” і “Борис Нємцов”, а мемами року — “Карл”, “Ничоси” і “Джон Сіна”.

В глобальний топ запитів 2015 року увійшли “Lamar Odom” (американський професійний баскетболіст Ламар Одом), “Charlie Hebdo” (французький сатиричний тижневик) і Agar.io (безкоштовна браузерна онлайн-гра). Крім того, в році, що минає, користувачі по всьому світу найчастіше шукали фільми “Jurassic World” (“Світ юрського періоду”), “Furious 7″ (“Форсаж 7″) і “American Sniper” (“Снайпер”), а серед гаджетів — “iPhone 6S”, “Samsung Galaxy S6″ і “Apple Watch”.

Джерело: Google Trends

Оставить ответ