Ринок надягають пристроїв: фітнес-браслети розгромили смарт-годинник

размещено в: Новости | 0
Ринок надягають пристроїв: фітнес-браслети розгромили смарт-годинник
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Поставки простих надягають гаджетів — фітнес-браслетів, на які можна встановлювати сторонні додатки, — за II-й квартал року зросли за 48%. У той же час відвантаження “розумних” пристроїв, таких як смарт-Apple Watch, за той же період упали на 27,2%.

Найсильніший спад пережили саме “яблучні” годинник. Як повідомляється в звіті IDC, рік-до-року поставки Apple Watch скоротили на 58%. На думку аналітиків, через відсутність інновацій багато покупців відклали покупку i-годин, що вийшли півтора роки тому, вирішивши почекати нову модель, або просто вибрали інший бренд.

Читайте також: Поставки “розумних” годин вперше впали

Як сказав аналітик IDC Реймон Лламас, ринок “розумних” годин ще дуже молодий, і виробникам тільки належить переконати користувачів, що такий гаджет їм необхідний. За його прогнозом, процес переходу від простих фітнес-гаджетів до смарт-годинах буде досить повільним.

На ринку надягають пристроїв продовжує домінувати Fitbit (частка ринку в II-му кварталі — 25,4%), яка поставила 5,7 мільйона спортивних браслетів та іншої “ручний” електроніки. За нею слід Xiaomi (14%), отгрузившая вдвічі менше (3,1 мільйона) пристроїв. Третю сходинку тримає Apple (7%, 1,6 мільйона).

Читайте також: Чому немає сенсу стежити за презентацією iPhone 7

Нова модель Apple Watch, яка допоможе i-компанії пожвавити продажі “розумних годин, може бути показана сьогодні. Крім надеваемого гаджета 2-го покоління, очікується анонс iPhone 7/7 Plus і нових “макбуков”.

Apple почне презентацію на 20:00 за московським часом. Вісті.Hi-tech будуть стежити за анонсами.

Джерело: прес-реліз IDC

Оставить ответ