Робот Pepper зможе запускати Android-додатки

размещено в: Новости | 0
Робот Pepper зможе запускати Android-додатки
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Японська корпорація SoftBank, що випускає робота-гуманоїда Pepper, навчила своє творіння працювати з Android-додатками. Як було оголошено на прес-конференції в Токіо, тепер розробники можуть створювати програми для людиноподібного робота, використовуючи давно доступний і вже знайомий їм інструментарій для мобільної платформи Google.

Підтримка Android-додатків допоможе SoftBank розширити лінійку сумісного з Pepper софта і наростити обсяги продажів, а Google — компанія-власник “операційки” — отримає можливість стверджувати програми для робота і забирати собі частину виручки.

Правда, японському мільярдера, засновника і гендиректора SoftBank Масаесі Сону доведеться розлучитися з мрією створити власну екосистему. Компанія позиціонувала Pepper, що вийшов в 2015-м за $1800, в якості платформи для додатків. Тим не менш, за рік вона продала всього 10 тисяч роботів, зазнавши збиток, та не змогла залучити достатню кількість розробників.

 

SoftBank рекламувала Pepper як першого робота, що вміє розуміти людські емоції. 1,2-метровий гуманоїд переміщається зі швидкістю близько 3 км/год за рахунок більш ніж 20 моторів, а його руки здатні на складну жестикуляцію. “Залізом” робота управляє проприетарная операційна система Naoqi, а Android буде встановлена в планшет, прикріплений до грудей Pepper.

Гуманоїд, розуміє японська та англійська мови, в основному використовується в якості автоматизованого консультанта. Приміром, він вже працює на посаді консультанта в кількох салонах стільникового зв’язку.

Джерело: Bloomberg

Оставить ответ