Роботу з Windows доповненої реальності показали на відео

размещено в: Новости | 0
Роботу з Windows доповненої реальності показали на відео
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Користувач Twitter, який ховається під ніком WalkingCat (@h0x0d), виклав в Інтернет фрагмент відеоінструкції до Actiongram — новому додатку Microsoft, що дозволяє створювати 3D-контент для окулярів віртуальної реальності HoloLens. На ролику показано, яким постане меню “Пуск” перед очима користувача, надів футуристичний VR-гаджет.

Меню з впізнаваними “плитками” з Windows 10 спливе відразу ж після включення HoloLens. Судячи з відео, користувач зможе переглядати системну інформацію (мережа Wi-Fi, гучність, дату і час), звертатися до голосової помічниці Cortana, перегортати список програм і т. д.

 

Саму Actiongram, про яку йдеться в ролику, можна описати як “Instagram для голограм”. Програма, поки що перебуває на стадії закритого бета-версії, дозволить створювати віртуальні 3D-об’єкти та ділитися ними з іншими користувачами.

Читайте також: “Розумні” окуляри Microsoft: чим HoloLens краще Google Glass і Oculus Rift

Анонсуючи VR-гаджет на початку минулого року, Microsoft відразу дала зрозуміти, що область застосування HoloLens не обмежена споживчим сектором. Компанія призводила такі приклади, коли інженери, надівши “розумні” окуляри, будуть постійно мати перед очима детальну інструкцію по збірці того чи іншого механізму. Дизайнери інтер’єрів зможуть складати 3D-планування будинку разом з клієнтом, а хірурги перестануть відволікатися на рентген, так як знімок може бути візуалізовано прямо на пацієнта.

HoloLens призначені для перегляду так званих голограм Windows Holographic — віртуальних об’єктів, вплетених в реальний світ. Гаджет володіє власним процесором, графічним чіпом, камерами з кутом огляду 120°x120°, акустичної системою і масою датчиків. На відміну від Oculus Rift, HTC Vive і Samsung Gear VR, йому не потрібні ні дроти, ні контролери, ні смартфон або комп’ютер. У звичайному режимі використання вбудованого в VR-окуляри акумулятора вистачить на 5,5 години роботи.

У I-му кварталі цього року Microsoft почне постачання комплекту VR-гаджета для розробників із США і Канади за ціною $3 тисячі за штуку. Дата релізу і вартість комерційної моделі поки не називається.

Джерело: Thurrott.com

Оставить ответ