Російський інтернет-кінотеатр покаже тривимірне кіно у віртуальній реальності

размещено в: Новости | 0
Російський інтернет-кінотеатр покаже тривимірне кіно у віртуальній реальності
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Російський відеосервіс MEGOGO анонсував власний мобільний додаток, яке дозволить насолоджуватися переглядом 3D-фільмів у режимі віртуальної реальності. Безкоштовний плеєр MEGOGO VR вже доступний для скачування з магазину Google Play. Про це повідомляється в прес-релізі, що надійшов в редакцію Звісток.Hi-tech.

Для перегляду тривимірного кіно потрібен Android-смартфон, встановлена на нього програма MEGOGO VR і спеціальна маска-тримач, яку можна придбати за ціною від 550 рублів за штуку. “Ціна маски багато в чому залежить від комфорту її використання, якості матеріалів і лінз, але принцип у них один: зафіксував телефон в масці, надів на голову і дивись кіно”, — сказали в прес-службі.

Після установки плеєра на сторінці будь-якого фільму стане доступна нова кнопка — “Віртуальна реальність”. Коли користувач натисне на неї, смартфон переключиться в режим відображення відео у форматі 360.

Поки що додаток доступний тільки власникам Android-смартфонів. Підтримуються наступні моделі: Sony Z5 Premium, Samsung Galaxy S6+, Samsung Galaxy S6 edge, Samsung Galaxy S6 edge+, Samsung Note 4 і Samsung Note 5. За словами гендиректора компанії Віктора Чеканова, MEGOGO вже веде розробку версій для інших мобільних платформ і окремих VR-пристроїв. Їх реліз очікується протягом 1-ї половини 2016 року.

Джерело: прес-служба MEGOGO

Оставить ответ