Російський запуск Pokemon GO відкладено

размещено в: Новости | 0
Російський запуск Pokemon GO відкладено
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Реліз мобільної гри Pokemon GO в Росії відкладено. Як пише “Лента.ру” з посиланням на обізнане джерело в компанії Nintendo, випуск програми про “кишенькових монстрів” перенесено на невизначений термін, оскільки сервери не справляються з напливом охочих пограти в гру.

“Сервери Niantic, розробника гри, не справляються з навантаженням незважаючи на постійний апгрейд. Багато в чому це пов’язано з напливом гравців з країн, де гра офіційно не була випущена. У Росії Pokemon GO найближчим часом не вийде, хоча це і принесе певні збитки”, — сказав інсайдер. Раніше очікувалося, що Pokemon GO буде запущена в Росії не пізніше 17 липня.

Реліз Pokemon GO відбувся 6 липня. Мобільну програму розробила Niantic Labs по ліцензії від The Pokemon Company, якою володіє японський виробник відеоігор Nintendo. За лічені дні новинка стала суперхітом, очоливши чарти магазинів App Store і Google Play в десятках країн. За статистикою, додатком користуються в середньому 43 хвилини в день — більше, ніж WhatsApp, Snapchat і Instagram.

Суть гри, побудованої на технологіях доповненої реальності, дуже проста: гравцям потрібно пересуватися реального світу і ловити покемонів, розкиданих в різних локаціях. Виявити віртуальних звірків можна де завгодно: у будівлях, барах, музеях, парках, на вулиці і т. д. Приголомшливий успіх Pokemon GO привів до двократного зростання акцій Nintendo.

Джерело: “Стрічка.ру

Оставить ответ