“Росія 1″ для iOS: все відео в одному додатку

размещено в: Новости | 0
“Росія 1″ для iOS: все відео в одному додатку
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

ВГТРК випустила офіційний додаток телеканалу “Росія 1″ для пристроїв на операційній системі iOS. Встановивши новинку, власники iPhone і iPad зможуть насолоджуватися улюбленими фільмами, серіалами та телепередачами у високій якості, дивитися прямий ефір і бути в курсі останніх новин.

“Росія 1″ дає повний, безоплатний та цілодобовий доступ до вмісту телеканалу ВГТРК. До перегляду відкриті не тільки актуальні випуски, а також найбільший відеоархів “Росії 1″.

Інтерфейс програми розділений на чотири вкладки. На “Головній” представлений найпопулярніший контент, розподілений за кількома рубриками для швидкої і зручної навігації: “Нове”, “Серіали”, “Художні фільми”, “Передачі”, “Музика і гумор”, “Новини”, “Документалістика” і “Дітей”. Натиснувши на значок із зображенням телевізора у верхньому лівому кутку, можна отримати миттєвий доступ до онлайн-телеефіру.

Кожна телепередача супроводжується коротким описом і посиланнями на ефір — не тільки на останній, але і всі попередні. Так що якщо ви пропустите новинний випуск або епізод улюбленого серіалу, додаток “Росії 1″ дозволить подивитися їх у зручний час.

Дізнатися, в який час йдуть передачі, можна на вкладці “ТВ програма”. А зручний пошук дозволить відразу знайти потрібну трансляцію. При цьому можна шукати не тільки по назві, але і ключовими словами. Наприклад, велику добірку видасть запит по слову “комедія”, а “євробачення” знайде всі програми, пов’язані з пісенним конкурсом.

Будь-яку передачу, ток-шоу або мультфільм можна занести в обране (для цього потрібно натиснути на піктограму з трьома крапками у верхньому правому куті) і дивитися його з однойменної вкладки.

Додаток “Росія 1″ можна безкоштовно завантажити з App Store прямо зараз.

Джерело: Росія 1 (iTunes)

Оставить ответ