Росіянам відкриють “живі” відеотрансляції Facebook

размещено в: Новости | 0
Росіянам відкриють “живі” відеотрансляції Facebook
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Російським користувачам незабаром стане доступний сервіс прямих відеотрансляцій Live в соціальній мережі Facebook. Нова функція буде запущена “протягом декількох тижнів”. Про це повідомляється інформаційне агентство RNS з посиланням на офіційних представників компанії.

“Facebook оголосив про те, що функція Live (можливість прямої відеотрансляції) тепер буде запущена і на міжнародних ринках, включаючи Росію. У найближчі тижні функція буде доступна 100% користувачів у Росії”, — сказали в прес-службі Facebook.

Функція “живого” видеостриминга з’явилася на Facebook влітку минулого року. Спочатку вона дозволяла організувати онлайн-трансляцію для своїх передплатників тільки акторам, спортсменам, політикам, музикантам та іншим відомим людям, однак пізніше Live стала доступна і іншим користувачам.

Читайте також: Підняти перископ: Twitter зайнявся “живими” відеотрансляціями

Щоб включити Live, слід натиснути на оновлення статусу і вибрати іконку “Запустити трансляцію”. Ділитися прямим ефіром можна з усіма передплатниками, так і обраними користувачам (наприклад, тільки з друзями). По закінченні трансляції вона буде збережена “Хроніку”.

Стриминговые сервіси — один з найбільш “гарячих” трендів в IT-світі за останні півроку. Дуже затребуваний, наприклад, запущений в лютому минулого року Meerkat, який дозволяє влаштувати “живе” видеовещание з будь-якої точки світу. Власний додаток для відеотрансляцій — Periscope — є у Twitter, який заплатив за нього $100 мільйонів і запустив приблизно в той же час.

Джерело: RNS

Оставить ответ