Росіяни зможуть використовувати “всеїдний” SIM-карту Apple

размещено в: Новости | 0
Росіяни зможуть використовувати “всеїдний” SIM-карту Apple
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Міжнародний оператор стільникового зв’язку AlwaysOnline Wireless (AOW) анонсував нову послугу для універсальної SIM-карти Apple, завдяки якій російські користувачі зможуть економити на інтернет-трафіку в подорожах. “Всеїдна” карта формату nanoSIM дозволяє програмно перемикатися між різними операторами, не витягуючи саму “сімку” з пристрою.

Технологія Apple SIM з’явилася в минулому році. Вона доступна більш ніж в 90 країнах і регіонах і сумісна тільки з “яблучними” планшетами (включаючи iPad Pro Air iPad 2, а також iPad mini 3 і 4-го поколінь), оскільки вони не прив’язані до конкретного оператора.

“Розумна” SIM-карта, яку можна взагалі не виймати з iPad, дає користувачам цілий ряд переваг. Вибираючи в налаштуваннях iOS потрібного провайдера для конкретного випадку, вони можуть у будь-який момент перейти на вигідний їм тарифний план з певним терміном дії (день, тиждень або місяць). Крім того, під час подорожі можна буде легко підключитися до місцевого оператора, щоб не платити за послуги зв’язку в роумінгу.

Зона покриття 4G-мережі AOW охоплює понад 40 країн в Північній і Південній Америці, Азії і Європі, включаючи Росію. Компанія пропонує кілька тарифних планів: на годину (від 99 центів), добу або з помегабайтною тарифікацією. Вартість залежить від конкретного регіону. У Росії планшети iPad продаються без Apple SIM в комплекті, однак універсальну “сімку” можна придбати в одному з роздрібних магазинів Apple в США, Великобританії, Австралії, Канаді, Франції, Німеччині, Італії, Нідерландах, Іспанії, Швеції, Швейцарії та Туреччини.

Джерело: сайт AOW

Оставить ответ