“Ростелеком” готує тезку месенджера Google

размещено в: Новости | 0
“Ростелеком” готує тезку месенджера Google
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

“Ростелеком” цієї осені збирається випустити месенджер для обміну голосовими повідомленнями під назвою “Алло”. На глобальному ринку месенджер з дуже схожою назвою теж скоро з’явиться, але робить його Google.

Крім мессенджера “Ростелеком” планує випустити власну систему “розумний будинок”. Як розповів президент оператора, Сергій Калугін, в інтерв’ю ТАСС в рамках Східного економічного форуму, проект “розумний будинок” включає в себе датчики, які відповідають за безпеку, датчики, які відповідають за моніторинг теплопостачання, водопостачання та газопостачання.

Все це разом об’єднано в інтелектуальну платформу, якій клієнт може керувати дистанційно. В силу своїх особливостей проект буде прив’язаний до певної території, зазначив Калугін.

Мессенджер “Алло”, за словами президента “Ростелекома”, зараз знаходиться на стадії пусконалагоджувальних робіт. “Ростелеком” проводить тестування сервісів для запуску ОТТ-комунікатора в комерційну експлуатацію. Як зазначив Калугін, вихід двох нових продуктів повинен допомогти оператору зайняти нішу цифрового провайдера і продавати не тільки канали зв’язку, але і послуги.

Джерело: ТАСС

Оставить ответ