Роутер Portal обіцяє позбавити від проблем з Wi-Fi

размещено в: Новости | 0
Роутер Portal обіцяє позбавити від проблем з Wi-Fi
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Стартап Ignition Design Labs відкрив на Kickstarter збір коштів на випуск Portal — нового роутера, покликаного вирішити будь-які проблеми з підключенням до Wi-Fi. Новинка, розроблена екс-інженерами Qualcomm, володіє потужними, двухдиапазонными антенами, підтримує частоти 2,4 і 5 ГГц, а також MIMO-технологію (множинного входу множинного виходу).

До ще однієї сильної стороні Portal відноситься підтримка технології формування променя (“бимформинг”), яка розпізнає розташування пристрою і направляє сигнал Wi-Fi прямо на нього. Така методика допоможе підвищити якість прийому сигналу.

Крім того, Portal — один з небагатьох споживчих маршрутизаторів, що усувають перешкоди за рахунок підтримки більш ефективного для передачі даних діапазону 5 ГГц. Вона дозволяє йому піти з переповненій частоти 2,4 ГГц, яку можуть ділити планшетник, сусідній монітор і інші прилади, навіть мікрохвильовка.

Представники компанії говорять, що функції Portal підтримує більшість пристроїв, які вийшли за останні п’ять років. Управління в умовах мережної перевантаження і підтримка розширеного частотного спектру дозволяють йому працювати до 300 разів швидше і з утричі меншою затримкою, ніж інші маршрутизатори, сказали в Ignition.

До того ж, Portal підтримує пористу мережа (коли Інтернет може бути “протягнуть” по ланцюжку від одного вузла до іншого) і гостьового доступу, а налаштувати його можна з мобільного додатку. Виглядає Portal як непримітна біла коробка, без стирчать антен, яка впишеться в будь-який інтер’єр. У самому роутері передбачено п’ять Gigabit-портів і ще два USB для підключення накопичувачів.

На сайті Kickstarter новинку можна замовити за $149. Поставки Portal почнуться вже в кінці літа.

Джерело: Portal (Kickstarter)

Оставить ответ