Розробники Dauntless пропонують платний альфа-доступ до гри

размещено в: Новости | 0
Розробники Dauntless пропонують платний альфа-доступ до гри
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Кооперативний екшен з елементами рольової гри Dauntless на релізі буде умовно-безкоштовним, а поки розробники анонсували платні набори, які дають ранній доступ до альфа-версії.

Ці набори також включають необхідні предмети, а найдорожчий з них дає можливість створити гільдію.

Вартість найдешевшого набору Slayer Tier становить $39,99. Він включає доступ до закритого бета-тестування Dauntless, зілля та інші поліпшення. В Hero Tier, який коштує $69,99, входять «Трансмісійні камені», що дозволяють змінювати зовнішній вигляд улюблених речей, а також можливість розфарбувати екіпіровку в інші кольори.

Звичайна вартість Founder Tier складає $99,99, але на даний момент його можна придбати по знижці за $79,99. У ньому є все з попередніх наборів, а також доступ до альфа-версії Dauntless. В набір входить «Статус патрона» — підписка на 90 днів, збільшує кількість предметів, які випадають з ворогів.

Розробники з Phoenix Labs роблять упор не тільки на прокачування, але і на зміну зовнішнього вигляду персонажів. Founder Tier включає вміння «Мисливець за стилем», завдяки якому з монстрів випадають косметичні поліпшення екіпіровки. Нарешті, найбільш дорогий набір входить «Статут гільдії», який дозволить створити гільдію відразу після релізу Dauntless.

Phoenix Labs — команда, яка складається з колишніх розробників BioWare Riot Games, Capcom і Blizzard Entertainment. Реліз Dauntless відбудеться в четвертому кварталі 2017 року на PC.

Оставить ответ