“Розумний” автобус Mercedes-Benz проїхав 20 км без водія

размещено в: Новости | 0
“Розумний” автобус Mercedes-Benz проїхав 20 км без водія
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

У Голландії пройшли успішні випробування безпілотного автобуса Mercedes-Benz, розробленого в рамках програми CityPilot. Смарт-автобус Future Bus без водія в кабіні, дотримуючи всі правила дорожнього руху, подолав відстань близько 20 кілометрів, рухаючись від амстердамського аеропорту Схіпхол до міста Харлем.

На протязі всього маршруту Future Bus зупинявся на світлофорах, пішохідних переходах і перехрестях, пропускаючи людей, а також проїжджав через тунелі без якого-небудь втручання з боку людини. Всередині його салону передбачені три окремі зони для посадки пасажирів, які залежать від тривалості поїздки, і встановлені розважальні системи.

 

Функція автопілота Future Bus повністю інтегрована з міською інфраструктурою. Вона автоматично оцінює ситуацію на дорозі, отримує сигнали від світлофорів і розпізнає знаки, нанесені на асфальт.

Як зазначає TechCrunch, “розумний” автобус може розганятися до 70 кілометрів на годину. У потрібний момент транспортний засіб сповільнить рух, зробить зупинку, висадить пасажирів і почне плавно набирати хід.

Джерело: TechCrunch

Оставить ответ