“Розумний” блокнот Wacom оцифрує рукописні замітки

размещено в: Новости | 0
“Розумний” блокнот Wacom оцифрує рукописні замітки
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Wacom анонсувала фоліант Bamboo Spark з кульковою ручкою-стилусом, який дозволяє конвертувати паперові нотатки в цифрову середу у режимі реального часу. У Росії “розумний” блокнот буде доступний в декількох варіантах: з кишенею для зберігання смартфона або запасний паперу і з кріпленням для Air iPad 2.

Рукописний текст і замальовки миттєво зберігаються в мобільний додаток (Android або iOS), впорядковуються і переносяться в “хмару” подальшого редагування, архівування або перегляду. Як повідомляється в прес-релізі, що надійшов в редакцію Звісток.Hi-tech, у технології розпізнавання рукописного тексту можуть бути десятки корисних способів застосування.

“Наприклад, для студентів, які хочуть поділитися записами лекцій з однокурсниками або з тими з них, хто пропустив заняття; або для лікарів, які хочуть упорядкувати нотатки, зроблені після обстеження пацієнта, щоб потім показати колегам”, — сказали в компанії.

Нотатки зберігаються у форматах PDF або JPG. Якщо завантажити файли в “хмарне” сховище Inkspace, їх вміст можна буде шукати за окремими словами, словосполученнями чи рядків тексту.

Оцифровка рукописного тексту підтримується для 13 мов: англійської, японської, німецької, іспанської, французької, італійської, нідерландської, польської, португальської, російської, корейської, традиційного китайського і спрощеного китайського. Дату релізу і вартість новинки в Wacom поки не назвали.

Джерело: прес-реліз Wacom

Оставить ответ