РПЦ запустить “церковний” мессенджер

размещено в: Новости | 0
РПЦ запустить “церковний” мессенджер
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Російська православна церква почала розробку власного мобільного додатку для обміну повідомленнями. Крім передачі текстових, аудіо – та відеоповідомлень, його оснастять рядом спеціальних функцій. Зокрема, особливими можливостями будуть володіти священнослужителі.

Про те, що робота над месенджером вже почалася, повідомили в прес-службі православної соцмережі “усі ті”, створеної з благословення Патріарха Московського і всієї Русі Кирила. За словами представників сайту, нова програма стане “важливим ланкою єдиної комунікаційної платформи Російської православної церкви, створюваної розробниками “усі ті, що” для задоволення потреб віруючих в інтерактивному спілкуванні та безперервного зв’язку парафіян з Церквою”. На яких платформах вийде програма, не уточнюється.

Директор з розвитку “усі ті” Іван Суслин оцінює потенційну аудиторію соцмережі і месенджера у 7-10 мільйонів чоловік. Завдяки програмі “представники різних рівнів церковної ієрархії зможуть оперативно доносити важливу інформацію до широкої аудиторії — приходу, благочиння єпархії або всієї Церкви”.

Месенджер створюється на прохання користувачів православної соцмережі, в якій зареєстровано понад 100 тисяч осіб, включаючи близько тисячі священнослужителів. Як повідомляє ТАСС, офіційні сторінки у “Елице” мають 63 єпархії та 45 архиеерев, а фундаментом месенджера стане накопичена соцмережею база з 18 тисяч православних храмів та їх громад.

Джерело: ТАСС

Оставить ответ