Самокеровані автомобілі зможуть приклеювати своїх жертв на капот

размещено в: Новости | 0
Самокеровані автомобілі зможуть приклеювати своїх жертв на капот
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Google запатентувала “липкий” капот, який допоможе зберегти пішоходам життя і мінімізувати травми при зіткненні з самоврядним автомобілем. Суть винаходу, пишуть інженери інтернет-пошукача, полягає в тому, щоб завдати “клейкий шар на передню частину транспортного засобу”, щоб пішохід прилип до машини і не постраждав.

“Капот-липучка” не тільки пом’якшить удар, але і не дозволить відкинути людину на дорогу або інший об’єкт. Ідея Google може звучати безглуздо, проте, як наголошується в документі, багато травми в ДТП з участю людей викликані не початковим зіткненням, а тим, коли пішохід падає від удару автомобіля на асфальт.

Щоб “схожий на липучку або двосторонню клейку стрічку” шар не притягував бруд, листя і комах, в Google запропонували покрити її зверху “шкаралупою”, яка могла б миттєво розколотися у разі зіткнення.

За словами юриста і екперта з самоврядним автомобілів Брайанта Уокера Сміта, корисність патенту Google буде залежати від “хаосу ситуації”. Рішення інтернет-пошуковика не можна назвати ідеальним, оскільки воно приведе до створення інших проблем. Приміром, приклеєний до капоту пішохід стає безпорадним, фактично опиняється в пастці, і загороджує огляд водієві, який може врізатися в іншу машину. У будь-якому випадку, Google заслуговує похвали за те, що вона думає про безпеку не тільки водіїв і пасажирів, а й інших учасників дорожнього руху.

Джерело: The Verge

Оставить ответ