Самоврядні вантажівки завершили турне по Європі

размещено в: Новости | 0
Самоврядні вантажівки завершили турне по Європі
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Автоколона з більш ніж десятка вантажівок різних марок завершила турне країнами Європи. Дорожній караван, що складається з вантажних автомобілів Volvo, Daimler, Volkswagen та інших брендів, колесив по континенту протягом тижня, причому більшу частину шляху він подолав самостійно, без втручання водіїв.

Рух колони почалося з трьох баз у різних європейських країнах, а закінчилося в голландському місті Роттердамі. Як пише The Next Web, одна з вантажівок виробництва Volkswagen проїхав на автопілоті понад 2 тисячі кілометрів і за час подорожі перетнув чотири міжнародні кордони.

 

Вантажівки рухалися майже впритул один з одного, щоб знизити опір вітру. Така формація, згідно звіту дослідницької фірми TNO, дозволяє заощадити до 15% палива і зменшити затори на дорогах.

Турне — European Truck Platooning Challenge 2016 — було організовано урядом Нідерландів, які очолюють Рада Євросоюзу з 1 січня. Учасники автокаравана з напівавтоматичною системою “спілкувалися між собою по Wi-Fi, а швидкість і маршрут ставив йде вперед вантажівка. Одна з цілей ініціативи полягала в тому, щоб підвищити обізнаність людей щодо безпеки самохідних” автомобілів.

Джерело: The Next Web

Оставить ответ