Samsung Galaxy S8 проти iPhone 7 Plus: тест швидкодії в реальних задачах

размещено в: Новости | 0
Samsung Galaxy S8 проти iPhone 7 Plus: тест швидкодії в реальних задачах
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Минулого тижня Samsung представила нове покоління флагманських смартфонів Galaxy S8 і S8+, які базуються на свіжій версії Android 7 Nougat з «безмежним» екраном, сканером райдужки і розумним голосовим помічники Bixby.

Творці проекту XEETECHCARE в рамках тестування новинок провели порівняльне тестування нового південнокорейського смартфона з iPhone 7 Plus з метою з’ясувати, який пристрій є більш продуктивним.

Новий смартфон Samsung отримав дисплей з роздільною здатністю 2960 x 1440 пікселів (співвідношення сторін 18,5:9) проти 1920 x 1080 пікселів у смартфона Apple, однак у першого діагональ екрану складає 5,8 дюймів, а у другого – 5,5 дюймів. Samsung використовує дисплейную панель з технологією AMOLED, Apple – IPS.

Серцем iPhone 7 Plus є чотирьохядерний процесор Apple A10 Fusion. Galaxy S8 працює на базі флагманського процесору Snapdragon 835. При цьому у південнокорейського комунікатора в розпорядженні є 4 ГБ оперативної пам’яті, а в iPhone 7 Plus – 3 ГБ.

Алгоритм тестування Galaxy S8 і iPhone 7 наступний: автор відео виконує одні й ті ж завдання, відкриваючи одночасно ідентичні програми на кожному з пристроїв, після чого оцінює швидкість роботи. Таке порівняння більше наближене до реальності, ніж запуск бенчмарків.

Синтетичні тести показують перевага Galaxy S8 над iPhone 7 в режимі тестування з використанням всіх ядер. Але наскільки добре виступає корейська «вісімка» в реальних задачах? Відповідь на це питання можна дізнатися на відео нижче:

Оставить ответ