Samsung і Baidu зайнялися “розумними” автомобілями

размещено в: Новости | 0
Samsung і Baidu зайнялися “розумними” автомобілями
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Samsung сформує внутрішній підрозділ, який займеться розробкою компонентів для “розумних” автомобілів. В область інтересів корейської фірми входять бортові інформаційно-розважальні системи, супутникова навігація, а також технології, пов’язані з автономним водінням без втручання людини.

На думку інвесторів і аналітиків, в починанні Samsung Electronics будуть активно допомагати “дочки” компанії, включаючи Samsung Electro-Mechanics, яка випускає електронні компоненти і Samsung SDI, яка займається акумуляторами. Тим не менше, за прогнозами, виробник Galaxy-пристроїв отримають віддачу від досліджень і розробок не раніше ніж через кілька років.

В останні роки Samsung активно нарощує обсяги наукових досліджень в сфері автомобільних технологій. Згідно з даними агентства Reuters, з майже 1800 заявок, поданих корейською фірмою в патентне відомство США в проміжок з 2010-2013 роки, близько двох третин були пов’язані з електромобілями і компонентами для них.

Судячи по патентних заявках, Samsung цікавиться будь-якими інноваціями, пов’язаних з автомобілями. В активі компанії числяться такі розробки, як система виявлення водія, який заснув за кермом, прозорий дисплей, який вказує маршрут і відображає інформацію про завантаженість доріг, а також система автоматичного оповіщення про спроби злому автомобіля. Тим не менш, ні одну з цих ідей Samsung поки що не реалізувала.

Між тим Baidu, найбільша в Китаї пошукова система, також зайнялася розробками у сфері самохідних машин. На цьому тижні “китайська Google” показала, як її власний автомобіль, модифікована модель BMW 3-ї серії, без участі водія проїхав по складному маршруту в Пекіні. Протяжність дистанції склала близько 30 кілометрів. “Розумна” машина самостійно орієнтувалася в дорожньому русі, виїжджала на вулиці і автомагістралі, змінювала смуги руху і обганяла інші автомобілі.

Джерела: Reuters, Wired

Оставить ответ