Samsung навчила Android-браузер блокувати рекламу

размещено в: Новости | 0
Samsung навчила Android-браузер блокувати рекламу
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Samsung слідом за Apple дозволила підключати до свого штатного браузера Samsung Internet плагіни, “ріжучі” настирливу інтернет-рекламу, як в Safari на iOS 9. Функція, яка дозволяє включити один з популярних блокувальників, з’явилася у версії 4.0.

Поки що вона доступна тільки власникам Android-смартфонів з Marshmallow (6.0+). Протягом найближчих місяців Samsung планує випустити оновлення і для гаджетів з Lollipop (5.0).

Читайте також: Добірка: кращі блокувальники реклами для iOS 9

Блокування реклами в Samsung Internet, який встановлена на Galaxy-пристрої корейського виробника, що працює так само, як в Safari на “айфонах”. Включивши плагін, користувачі зможуть домогтися скорочення (і часом дуже суттєвого) часу завантаження сайтів і обсягу переданого інтернет-трафіку.

Читайте також: Добірка: 5 кращих блокувальників реклами в браузері

Одним з перших для Samsung Internet вийшло розширення Adblock Fast, який також доступний на iOS, Chrome і Opera на ПК. Безкоштовний блокувальник, його вихідний код відкритий, а користуються ним вже понад 200 тисяч людей на різних платформах. Розробники Adblock Fast стверджують, що їх програма зменшує час завантаження веб-сторінок на Android в середньому наполовину. Adblock Fast, а також Crystal, інший популярний блокувальник, вже можна завантажити з Google Play.

Джерело: The Verge

Оставить ответ