Samsung перетвориться в стартап

размещено в: Новости | 0
Samsung перетвориться в стартап
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Samsung — найбільший в світі виробник смартфонів і чіпів пам’яті, оголосила про плани реформувати корпоративну культуру, щоб стати схожою на стартап. Нова модель управління дозволить неповороткому корейському IT-гіганта позбавитися від зайвої бюрократії, спростити ієрархію і прискорити прийняття рішень.

Зокрема, корпорація збирається перейти від управління “зверху вниз” до робочого середовища, що сприяє відкритого діалогу. Також Samsung зменшить кількість рівнів в управлінській ієрархії і почне частіше проводити онлайн-обговорення між керівниками бізнес-підрозділів і простими працівниками.

“Ми маємо намір реформувати нашу внутрішню культуру, щоб діяти так само швидко, як стартап, прагнути до відкритого спілкування і безперервно впроваджувати інновації”, — сказали в Samsung.

Авторитарна корпоративна культура Samsung відрізняється строгими порядками з жорсткою ієрархією. Тим не менш, вона змушена реформувати себе, оскільки прибуток від продажу мобільних пристроїв падає, а нові бізнеси не показують ознак зростання. За словами нинішніх і колишніх співробітників Samsung, зробити це корпорації зі штатом в 300 тисяч чоловік буде непросто.

Крім іншого, Samsung збирається впровадити гнучкий робочий графік, спростити процедури звітності, пом’якшити вимоги до дрес-коду по вихідних і надавати менший тиск на співробітників, яких часто зобов’язують працювати понаднормово і відвідувати вечірки з алкоголем. Їм також запропонують пройти додаткове навчання з метою зміцнення “бойового духу”.

Джерело: Reuters

Оставить ответ