Samsung призначили презентацію нового флагмана

размещено в: Новости | 0
Samsung призначили презентацію нового флагмана
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Черговий флагманський фаблет Samsung, який імовірно назвуть Galaxy Note 7, буде представлений 2 серпня. Корейська компанія розіслала ЗМІ запрошення на захід “7 Unpacked 2016″, яке пройде в цей день.

На зображенні присутній стилізоване зображення електронного пера — головною відмітною особливості лінійки Note — і цифра 7. Пройде презентація в Нью-Йорку, а пряму трансляцію можна буде подивитися по всьому світу www.samsung.com. Розпочнеться вона в 11 ранку за Нью-Йорка часу, що відповідає 6 вечора по Москві.

На своєму офіційному сайті Samsung в ігри не грає, прямо повідомляючи — буде представлений Galaxy Note7. Саме так — без пробілу перед сімкою; мабуть, маркетологи вирішили, що так сучасніше. А ще вони називають пристрій “потужним інструментом для досягнення і самовираження”, зробленим для тих, хто хоче отримувати максимум від своїх телефонів — і від життя”.

Практично все про новинку, включаючи зовнішність, вже відомо з численних витоків. Головні факти ми зібрали в цьому матеріалі:
Galaxy Note 7: все, що потрібно знати про майбутній флагман Samsung

Попередня модель флагманського фаблета мала номер 5, проте корейський виробник вирішив відразу перейти до щасливого “сімці”, щоб уніфікувати лінійку. У ній, нагадаємо, вже є компактний флагман Galaxy S7 (огляд можна прочитати за цим посиланням) і його збільшений родич Galaxy S7 edge.

Джерело: Samsung

Оставить ответ