Samsung SDS і Blocko розроблять рішення на базі блокчейн для Samsung Card

размещено в: Новости | 0
Samsung SDS і Blocko розроблять рішення на базі блокчейн для Samsung Card
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Samsung SDS і Blocko оголосили, що в даний час займаються створенням рішень на базі технології блокчейн для входить в південнокорейський конгломерат компанії Samsung Card, що спеціалізується на випуску кредитних карт.

Згідно з підписаним у понеділок Меморандумом про взаєморозуміння, компанії також будуть шукати нові можливості для застосування технології блокчейн на фінансовому ринку.

Південнокорейська компанія Blocko відома як розробник блокчейн-платформи CoinStack. Samsung SDS є одним з найбільших в світі постачальників ІКТ-сервісів і ІТ-рішень для різних галузей, включаючи виробництво, охорону здоров’я, освіту. У липні минулого року Samsung SDS повідомила про інвестиції в Blocko з метою розширення бізнесу в сфері Інтернету речей, розмір яких вважала за краще не розкривати.

Метою спільного проекту Samsung SDS і Blocko є розробка рішень на базі блокчейн-технології, які можна буде використовувати для цифрової ідентифікації, в цифрових грошах і цифрових платежах.

Платформу розподіленого реєстру Blocko в даний час застосовують корейські компанії Korea Exchange і Lotte Card. Обидві компанії є членами проекту Hyperledger, націленого на створення платформи розподіленого реєстру з відкритим вихідним кодом і розробку єдиних стандартів технології блокчейн.

Оставить ответ