Samsung відкрила дорогу 256-гігабайтним смартфонам

размещено в: Новости | 0
Samsung відкрила дорогу 256-гігабайтним смартфонам
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Samsung приступила до серійного виробництва першого чіпа пам’яті ємністю 256 гігабайт, заснованого на Універсальний Flash Storage 2.0 (UFS) — новому стандарті зберігання даних на базі флеш-пам’яті для смартфонів і планшетів. Новинка додасть майбутнім мобільних пристроїв рекордну продуктивність — вище, ніж у середнього SSD-накопичувача c інтерфейсом SATA в ноутбуках і комп’ютерах.

Швидкість читання мікросхеми становитиме 850 мегабайт в секунду, швидкість запису — 250 Мбайт/с, повідомляється в прес-релізі. Іншими словами, чіп Samsung зможе зчитувати інформацію втричі швидше, ніж сама високопродуктивна на сьогоднішній день microSD-карта пам’яті.

В основі розробки корейської компанії лежить V-NAND — технологія “тривимірної” флеш-пам’яті, яка відрізняється особливо високою щільністю запису даних. За рахунок цього чіп Samsung здатний виконувати до 45 тисяч операцій читання і до 40 тисяч операцій запису в секунду (IOPS) — вдвічі швидше, ніж пропонує стандарт UFS 1-го покоління.

Нова UFS-пам’ять об’ємом 256 ГБ буде здатна без затримок відтворювати відео в якості Ultra HD на великих екранах мобільних пристроїв, а також зберігати близько 47 фільмів у форматі Full HD. “Крім того, з появою наступного покоління смартфонів, які підтримують інтерфейс USB 3.0, користувачі зможуть передавати дані між пристроями набагато швидше. Інтерфейс USB 3.0 дозволить передати 5-гігабайтний еквівалент відео Full HD (фільм середньою тривалістю 90 хвилин) за 12 секунд” — сказали в Samsung.

Цілком можливо, що Samsung першої укомплектує пам’яттю 256 ГБ з UFS 2.0 власний пристрій — наприклад, Galaxy Note 6. Як очікується, флагманський фаблет нового покоління буде представлений восени.

Джерело: прес-реліз Samsung

Оставить ответ