Samsung відмовляється від випуску традиційних фотокамер

размещено в: Новости | 0
Samsung відмовляється від випуску традиційних фотокамер
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Samsung ухвалила рішення згорнути виробництво і продажі традиційних цифрових фотокамер.

Південнокорейський гігант почав випуск цифрових камер в кінці дев’яностих років. Попит на такі пристрої був особливо високий до середини 2000-х. Проте останнім часом продажі компактних цифрових фотоапаратів стрімко падають. Їх витісняють камери в смартфонах, що пропонують все більш широкі можливості та більш високу якість зображень. Тому не дивно, що в Samsung вирішили відмовитися від випуску цифрових «мильниць».

«Ми більше не робимо і не продаємо цифрові камери. Але ми сформуємо нову продуктову категорію, щоб продовжити бізнес в області камер», — повідомив офіційний представник Samsung на умовах анонімності.

Спостерігачі кажуть, що під «нової продуктової категорією» можуть матися на увазі панорамні камери і пристрої віртуальної реальності.

До речі, наприкінці березня компанія Samsung анонсувала нову камеру Gear 360 для панорамної зйомки. Пристрій оснащений двома 8,4-мегапіксельними CMOS-сенсорами і двома оптичними блоками Fisheye з максимальною діафрагмою f/2,2. Це дозволяє вести відеозйомку з круговим оглядом.

Оставить ответ