Samsung відвоювала у Apple звання лідера світового ринку смартфонів

размещено в: Новости | 0
Samsung відвоювала у Apple звання лідера світового ринку смартфонів
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

У першому кварталі 2017 року південнокорейська компанія Samsung повернула собі звання лідера світового ринку смартфонів, після того, як в кінці 2016 року поступилася перше місце Apple.

А Apple знову опустилася на друге місце на ринку. Про це йдеться в новій доповіді дослідницької фірми TrendForce.

За підрахунками TrendForce, в першому кварталі 2017 року виробники поставили на ринок в цілому 307 млн смартфонів. Це на 23% менше у порівнянні з попереднім кварталом. Виробники, особливо, китайські, знизили обсяги виробництва своїх смартфонів у першому кварталі, оскільки попит помітно скоротився із-за сезонного фактора.

Перше місце на світовому ринку смартфонів у першому кварталі зайняла компанія Samsung. Її частка склала 26,1% проти 18,5% у четвертому кварталі 2016 року. А Apple, яка в заключній чверті минулого року займала 20,3% світового ринку, в наступному кварталі опустилася на друге місце з часткою 16,9%.

Третім за величиною виробником смартфонів у світі залишається китайська компанія Huawei. Її частка збільшилася з 11,3% до 11,4%. На четвертому місці з часткою 8,1% розташувалася компанія Oppo, а на п’ятому – корпорація BBK з брендом Vivo. Південнокорейської компанії LG дісталося шостий рядок. Зараз вона контролює 4,6% ринку, що на 1,2 процентних пункту менше, ніж кварталом раніше.

Якщо розглядати окремо китайських виробників, то серед них лідирує компанія Huawei, за нею слід Oppo. Замикає трійку лідерів BBK/Vivo. Xiaomi і ZTE розташувалися на четвертому і п’ятому місці відповідно. Всього в першому кварталі поточного року поставки китайських смартфонів склали 141,7 млн, що на 48 млн менше, ніж кварталом раніше.

За прогнозами TrendForce, протягом 2017 року Samsung збільшить обсяги виробництва своїх смартфонів на 5% порівняно з 2016 роком. При цьому Apple в першому кварталі зменшила загальний обсяг виробництва всіх iPhone на 41% порівняно з аналогічним періодом минулого року і на 35% у порівнянні з попереднім кварталом. У другому кварталі поставки iPhone складуть близько 43 мільйонів одиниць (зниження на 17% порівняно з попереднім кварталом). Apple вирішила скоротити виробництво поточних моделей iPhone, оскільки готується до запуску наступного покоління iPhone в третьому кварталі.

З-за сезонного спаду продажів обсяги виробництва смартфонів LG за квартал впали майже на 40%. Завдяки запуску LG G6 загальний обсяг поставок смартфонів LG у другому кварталі складе 18 мільйонів, що схоже на результат другого кварталу минулого року.

Оставить ответ