Саратовца посадили на півтора року за злом Xbox 360

размещено в: Новости | 0
Саратовца посадили на півтора року за злом Xbox 360
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

27-річного жителя Саратова засудили до тюремного ув’язнення терміном на півтора року за несанкціоновану модифікацію прошивки ігрової консолі Xbox 360. Як повідомляється на сайті прокуратури Жовтневого району Саратова, зловмисник був затриманий в рамках операції “контрольна закупівля”.

Суд постановив, що зловмисник, що володіє “спеціальними знаннями в галузі комп’ютерної техніки та програмного забезпечення”, з осені 2013 року за винагороду пропонував модифікувати прошивку Xbox 360, щоб приставка Mirosoft могла запускати неліцензійне ПЗ. Злочинець пропонував свої послуги через соцмережу “ВКонтакте”.

Підозрюваний був затриманий влітку минулого року в рамках операції “контрольна закупівля”. Оперативник під виглядом замовника передав саратовцу Xbox 360, а також 800 рублів в якості оплати за послугу злому.

“На наступний день Голєв Д., використовуючи свої спеціальні знання, а також спеціальне програмне забезпечення, вніс несанкціоновані виробником зміни в програмне забезпечення ігрової приставки ‘Microsoft Xbox 360′, модифікувавши його, і, тим самим, нейтралізувавши програмно-технічні засоби захисту інформації, застосовані виробником для захисту від використання неліцензійних копій програмних продуктів”, — сказано на сайті прокуратури. Згідно з рішенням суду, своїми діями зловмисник порушив виключні права Micosoft, а також завдав шкоди діловій репутації компанії.

Джерело: Прокуратура Саратовської області

Оставить ответ