SD-карта з NFC допоможе фотографам заощадити час

размещено в: Новости | 0
SD-карта з NFC допоможе фотографам заощадити час
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Як фотографам-професіоналам, так і активно знімають любителям добре відомий “закон підлості”: та сама фотографія, яку ви намагаєтеся знайти на одній з десятка SD-карт, обов’язково опиниться на останній з них. Полегшити такі пошуки, позбавивши від необхідності вставляти кожну карту в комп’ютер або фотоапарат, покликана SD-картка з чіпом NFC, яку нещодавно стала продавати в Росії компанія Toshiba.

Як це працює? Під час використання карта записує на NFC-чіп інформацію, яка може бути зчитана з допомогою оснащеного NFC-інтерфейсом Android-смартфона. Сюди включено ім’я карти, встановлене форматування, обсяг вільного простору, інформація про типи контенту (фото або відео), а також зменшені копії 16 фотографій (або стоп-кадрів відео), які зберігаються на носії.

Щоб скористатися картою, необхідно встановити з Google Play програма Memory Card Preview. Після цього непогано з’ясувати, де саме у вашого Android-смартфона перебуває NFC-зчитувач. У деяких моделей (апарати Sony, наприклад) це місце позначено значком-логотипом. Мені ж з Nexus 6P довелося діяти буквально навпомацки, пересуваючи карту на задній панелі смартфона. Не навченим в тонкощах смартфонобудівництва користувачам допоможе наочна інструкція в додатку.

Після того, як NFC-датчик “побачить” карту, необхідно дати їм кілька секунд на “знайомство”, в процесі якого деякі дані з накопичувача передаються в смартфонное додаток. Це відомості про доступною ємності на карті, типах зберігається контенту і мініатюри 16 фотознімків. Чому мініатюри, а не фото? Протокол NFC не призначений для передачі великих обсягів даних, а на самому чіпі може зберігатися від сили кілька кілобайт даних (і це на самих дорогих варіантах).

Зате спрацьовує чіп миттєво. Більш того, програма Memory Card Preview є режим, що дозволяє ідентифікувати карти на відстані за допомогою вбудованого в програму зчитування QR-кодів (ними забезпечена кожна SD-карта цієї серії).

Карти Toshiba NFC SDHC 10-го класу продуктивності доступні у варіантах з 8, 16 або 32 гігабайти за ціною 690, 990 і 1890 рублів, відповідно. Це, звичайно, дорожче звичайних карток, але при цьому в 2-3 рази дешевше карт, обладнаних модулем Wi-Fi. Якщо ви по-справжньому багато фотографуєте і не переносите увесь відзнятий матеріал відразу на ПК, рішення від Toshiba дійсно дозволяє заощадити час, яке витрачається на пошук потрібної картки.

Оставить ответ