Seagate пристосувала зовнішній накопичувач для використання безпілотників

размещено в: Новости | 0
Seagate пристосувала зовнішній накопичувач для використання безпілотників
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

У професійному середовищі і просто серед любителів активно ілюструвати свої подорожі деякий час тому були популярні так звані “фотобанки”: свого роду пристрої для резервного копіювання вмісту карт пам’яті, які з фотоапаратури.

В наші дні камери знайшли якщо не крила, то пропелери, і функцію дистанційного керування. Але проблема обсягу набортної пам’яті тільки посилилася специфікою літальних апаратів – вони повинні бути максимально легкими і не боятися падінь з розумних висот. Жорсткий диск до такого пристрою вже не прикрутиш.

Компанія Seagate випуском свого накопичувача FlyDrive дає зрозуміти, що містке сховище для відзнятого безпілотником матеріалу може чекати його вдома, або на “стартового майданчика”. Захищений гумовим бампером зовнішній жорсткий диск об’ємом 2 ТБ не тільки підтримує інтерфейси USB 3.1 Type-C і Thunderbolt 3, але і може похвалитися наявністю вбудованого роз’єму для читання карт пам’яті типу microSD. Кабель USB-C ховається в гумовий бампер накопичувача, так що втратити його не вдасться.

За словами Seagate, даний накопичувач може зберігати до 60 годин відеозаписів, знятих з роздільною здатністю 4K при швидкості оновлення сцени 30 кадрів в секунду. Беспилотнику DJI Mavic Pro для зйомки такої кількості матеріалу потрібно виконати 250 вильотів.

Покупці Seagate FlyDrive отримають два місяці безкоштовної підписки на Adobe Premiere Pro CC. Обіцяється, що це буде не єдиний продукт, створений Seagate і DJI у співпраці. У США накопичувач надійде у продаж цього літа за ціною $120.

Оставить ответ