Seagate випустить найшвидший SSD-накопичувач

размещено в: Новости | 0
Seagate випустить найшвидший SSD-накопичувач
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Один з найбільших виробників жорстких дисків і рішень для зберігання даних Seagate Technology представив “найшвидший” у світі твердотільний накопичувач, що забезпечує передачу інформації зі швидкістю до 10 гігабайт в секунду. Як повідомляється в прес-релізі, новинка надійде в продаж вже цього літа.

Про деталі інноваційної розробки Seagate вважала за краще промовчати. Зокрема, вона не уточнила такий важливий для SSD-накопичувачів параметр, як середні швидкості читання/запису.

Читайте також: Samsung розпочала продаж самого ємного SSD-накопичувача

У компанії сказали, що диск “більш ніж на 4 Гбіт/с швидше, ніж попередній самий скоростный SSD на ринку”. Він відповідає специфікаціям Open Compute Project (OCP) — веденої Facebook ініціативи з розробки “заліза” з відкритою обчислювальною архітектурою. Новинка, яка підключається через шину PCI Express (PCIe) х16, буде сумісна з будь-якою системою, що підтримує протокол Non-Volatile Memory Express (NVMe)

Нова розробка Seagate розрахована на корпоративний сектор для виконання завдань, що вимагають швидких обчислень. В якості прикладу виробник наводить “веб-додатки, моделювання погоди або аналіз трендів статистики”.

Реліз продукту запланований на літо 2016 року. Новинка буде виставлена на форумі Open Compute Project Summit, яка пройде з 9 по 10 березня в Сан-Хосе (штат Каліфорнія, США).

Джерело: прес-реліз Seagate

Оставить ответ