Селфи-дрони складуть конкуренцію селфи-палицям

размещено в: Новости | 0
Селфи-дрони складуть конкуренцію селфи-палицям
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Потіснити селфи-палиці на ринку товарів для одержимих зйомкою автопортретів збираються селфи-дрони. ROAM-e, один з перших автономних літальних апаратів, призначених саме для зйомки селфи, цілком здатний стати заміною традиційному моноподу.

Дрон здатний постійно літати навколо користувача, роблячи знімки або ведучи онлайн-трансляцію, при цьому технологія відстеження особи дозволяє пристрою весь час тримати користувача в кадрі.

Якщо включити режим “Йди за мною”, то ROAM-e не буде відлітати від власника далі трьох метрів, у звичайному ж режимі радіус польоту селфи-дрона становить близько 25 метрів. У пристрої передбачений панорамний режим, що дозволяє робити знімки з охопленням на 360 градусів. Дрон оснащений акумулятором, що дозволяє здійснити без підзарядки 20-хвилинний політ, при цьому, щоб заповнити акумулятор знову буде потрібно дві години.

Проте потенційних покупців може розчарувати роздільна здатність вбудованої камери сумісний з Android-смартфонами і iOS-пристроями “селфи-дрона” – всього лише 5 мегапікселів. Враховуючи пристойну ціну ROAM-e – 349 доларів або близько 24 000 рублів – це, як нам здається, мало.

Джерело: phonearena.com

Оставить ответ