Що таке детокс-дієта та її особливості

размещено в: Новости | 0
Що таке детокс-дієта та її особливості
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Багато жінок в надії швидко схуднути до весни або літа віддають перевагу екстрених дієт, які завдають шкоди здоров’ю і після схуднення людина відразу ж набирає вагу.

Такі дієти мають свою користь, але їх не слід брати за основу, коли мова йде про необхідність скинути зайву вагу за допомогою правильного харчування. При короткострокових дієтах з організму виводиться зайва рідина, токсини і накопичені шлаки, які застоялися в організмі.

Для того щоб позбутися від жирового прошарку слід використовувати диетологическую програму – детокс-дієта, за допомогою якої можна не тільки позбутися від зайвого жиру, але і комплексно очистити організм. Саме про детокс-дієти піде мова в цій статті, яка допоможе жінкам схуднути без шкоди для організму і здоров’я.

Щодня ми вживаємо продукти, багато з яких не повністю засвоюються організмом і містять у своєму складі промислові добавки, а вони отруюють наш організм. Деякі продукти харчування накопичуються і негативно впливають на роботу багатьох органів. Детокс-дієта допоможе позбутися від цих «шкідників», так як вона ґрунтується на оздоровлення і виведення шлаків. При такій дієті забороняється є безліч продуктів, серед яких слід відразу ж викреслити зі списку «дозволених» харчові добавки, газовані напої, алкоголь, напівфабрикати, а також смажену, копчену і гостру їжу.

Детокс-дієта може бути розрахована на три, десять і більше днів. На сьогоднішній день детокс-харчування є популярним серед багатьох людей, так як воно дозволяє вивести з організму солі важких металів, вільні радикали, продукти метаболізму і інші, шкідливі для людського організму речовини.

Детоксикація – це поняття, під яким слід розуміти комплексне очищення травної системи. Завдяки такому диетологическому курсу можна омолодитися, зарядитися енергією, схуднути і відновити роботу багатьох органів, зокрема ШКТ. Для такої дієти самим відповідним періодом є початок осені чи весни, так як саме в цей час людський організм найкраще налаштований на звільнення від продуктів та речовин, які забруднюють його.

Оставить ответ