Що таке Landing pages і як її використовувати?

размещено в: Новости | 0
Що таке Landing pages і як її використовувати?
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Найбільш популярним напрямком в інтернет-маркетингу вважається Landing pages (посадкова або цільова сторінка), яка являє собою односторінковий сайт, спонукає відвідувача здійснити те чи інше дію.

Така сторінка створюється для того, щоб продати конкретний товар або послугу. Найчастіше лендінгем замінюють собою цілий сайт, який складається з однієї сторінки.

Для того щоб продати товар або ж отримати контакти потенційних клієнтів слід замовити landing, який спонукає відвідувача вчинити певну маніпуляцію: зателефонувати підлогу вказаною на сторінці номером, залишити заявку на покупку товару і так далі. Такий інструмент, насамперед, спрямований на збільшення продажів за допомогою мережі. На відміну від простого сайту цільова сторінка відразу ж звертає на себе увагу і спонукає користувача виконати конкретну дію: зареєструватися, заповнити форму й багато іншого.

При створенні цільової сторінки потрібно слідувати у виразно порядку. Так, така сторінка повинна зачепити, зацікавити, переконати і продати, при цьому продажі здійснюються вже на другому етапі, коли користувач виконав основна дія і заповнив заявку на покупку. На думку фахівців, Landing pages може збільшити число відвідувачів (конверсію) ресурсу в кілька разів. З перших днів грамотно сформована сторінка дозволяє збільшити продажі і кількість клієнтів на 8-35 відсотків. Ефективність такого маркетингового інструменту залежить від досвіду фахівців. Над розробкою сторінки працює кілька професіоналів:

  • За ефективність стратегії та створення прототипу ресурсу відповідає маркетолог, який також аналізує отримані дані і проводити тестове випробування концепції.
  • Створення текстів і цільових заголовок займається копірайтер, який бере участь у посиленні смислових блоків односторінкового сайту.
  • Веб-дизайнер працює над зовнішнім виглядом сайту і відповідає за його спецефекти. Його головним завданням є зробити ресурс унікальним і впадає в очі.
  • Програмуванням Landing pages і перевіркою її відображення на інших носіях інформації займається Front-end розробник. Він же налаштовує роботу інструментів для здійснення дзвінків і надсилання заявок.

Завдяки посадкової сторінці можна збільшити відвідуваність сайту і продажу, а також змусити покупця купити продукцію і переконати відвідувача сторінки завантажити певний додаток.

Оставить ответ