Щотижнева програма Вести.net від 28 травня 2016 року

размещено в: Новости | 0
Щотижнева програма Вести.net від 28 травня 2016 року
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Microsoft відмовляється від виробництва смартфонів для простих споживачів, Москва чекає відкриття першого в країні масштабного віртуального атракціону, сенсорна тканину і радар в наручних годинниках — головні техно-події тижня, що минає — у підсумковому випуску програми “Вести”.Немає.

Привіт, планета, це програма Вести.немає і знову з Москви. І почнемо ми сьогоднішню передачу з закінчення однієї із самих великих і сумних історій IT-індустрії взагалі — це остання глава фінського народного епосу про Нокії.

А зараз ми з вами повернемося на тиждень у минуле. У п’ятницю, в останній день Google I/O на ньому відбулась одна з найцікавіших сесій. Це результати роботи гуглівського технологічного інкубатора — в якому тільки не розробляють.

Іван Пупырев курирує в ATAP два проекти — крім інтерфейсного микрорадара, є у нього ще й робота по виробництву розумного одягу — project Jacuard, де вплітаються в тканину сенсорні нитки, утворюючи такі тактильні тач педи. Прямо до початку конференції фірма “Левіс” оголосила про випуск перших зразків такого одягу. Оскільки джинсова компанія пообіцяла це ще рік тому, у коментаторів і навіть коміків було достатньо часу для жартів — включаючи джинси, які дозволяють набирати номер дупою.

“Не вірте спекуляцій — ніяких розумних штанів не планується. Замість цього першою річчю, яку Жакард зробить разом з levi’s, — буде джинсова куртка. Модна і функціональна. Така куртка — найкращий вибір для старту виробництва розумного одягу і… для їзди на велосипеді”, — пояснив Пупырев.

Фактично, мова йде про тканому тачпеде на рукаві і невеликому гнучкому адаптері Жакард, який з’єднує цей тачпед з телефоном — очевидно по блютус. Цей адаптер відстібається і куртку можна прати, як будь-яку іншу одяг. Зараз Жакард підтримує керування картами, музикою, дзвінками і смс — втім, на ринок все це надійде тільки навесні наступного року, і до того часу можливості будуть переосмислені, тому що сам по собі тканий тачпед — це здорово, а ось сценарій в кліпі — не дуже вражає. Тим більше — і це особливо смішно, Гугл і Левіс оголосили, що з осені цього року розпочнеться програма, увагу: бета-тестування цих курток.

Минулий тиждень була прихильною до сервісів “нового таксі”. Інвестиції, нові договори про співпрацю. Останнє звучить нудно, але насправді в глобальному бізнесі виникла така мода — кожен поважаючий себе транснаціональний автовиробник повинен заручитися підтримкою такого ж глобальної службою таксі.

І на закуску — ще одна улюблена тема, віртуальної реальності — але в новому, майже комерційному виконанні. Не встигла закотилася зірка ігрових атракціонів Квизар — і ось знову.

Оставить ответ