Штучний інтелект допоможе зварити ідеальне пиво

размещено в: Новости | 0
Штучний інтелект допоможе зварити ідеальне пиво
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Варити пиво з використанням алгоритмів штучного інтелекту вирішила лондонська компанія IntelligentX. Стартап на своєму сайті стверджує, що взяти участь у коригуванні смаку наступної партії пива може будь залишив відгук про попередній версії напою.

IntelligentX пропонує чотири базовх сорти пива на вибір. Замовивши і спробувавши один з них, покупець зможе взяти участь у формуванні рецепту для наступної партії. Для цього йому потрібно буде відповісти на ряд питань про те, що сподобалося або не сподобалося в напої, боту у Facebook Messenger.

Спеціальні алгоритми обробляють побажання всіх залишили відгук покупців і вносять відповідні зміни в рецепт варіння пива, в результаті кожна партія має новий, покращений “загальним голосуванням” (хоча кому-то він напевно здасться менш приємним) смак. Творці стартапу обіцяють публікувати всі отримані таким чином рецепти, щоб будь-який бажаючий міг повторити їх самостійно. Правда, поки це все тільки обіцянки – вартість пляшки пива з індивідуальним смаком не оголошена.

В даний момент компанія говорить, що знаходиться на стадії тестування свого сервісу. На сайті проекту можна залишити свою електронну пошту для участі. Втім, не можна виключати, що перед нами просто приклад оригінального маркетингу, покликаного привернути увагу до самого звичайного продукту. І, до речі, надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров’ю.

Джерело: Wired

Оставить ответ