Sidewalk Labs побудує місто майбутнього

размещено в: Новости | 0
Sidewalk Labs побудує місто майбутнього
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Sidewalk Labs, яка була заснована Google в минулому році, а тепер разом з нею входить у конгломерат Alphabet, виношує амбітний план будівлі з нуля “цифрового району” для випробування інноваційних технологій. Як повідомляє сайт The Information з посиланням на обізнані джерела, в кінцевому рахунку з нового проекту Project Sidewalk може вирости цілий високотехнологічний місто.

За відомостями видання, глава Sidewalk Ден Докторофф і гендиректор Alphabet Ларрі Пейдж обговорять перпективи міста майбутнього “протягом найближчих тижнів”. Якщо ця ідея буде схвалена, Sidewalk почне вивчати пропозиції від американських штатів та інших країн, де може бути побудований “цифровий район”. Найбільші шанси першими спорудити “IT-гавань” мають Денвер і Детройт (США).

При цьому не виключено, що Sidewalk вирішить просто викупити землю для району, яке зможе вмістити “сотні тисяч людей”. Як пише The Information, для реалізації проекту Sidewalk вже зібрав зіркову команду з більш ніж ста архітекторів, консультантів та інших експертів з урбаністики.

Як буде виглядати футуристичний місто, неясно. Проте раніше Докторофф натякнув, що його компанія шукає простір, яке дозволить “обкатати” нові розробки перед тим, як запроваджувати їх у великі міста. На такому полігоні, сказав глава Sidewalk, можуть випробовуватися самокеровані автомобілі, нові види громадського транспорту та інноваційні бездротові технології.

Джерело: The Information

Оставить ответ