Складальник iPhone купив японську Sharp

размещено в: Новости | 0
Складальник iPhone купив японську Sharp
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Тайванська Foxconn Technology Group, відома, зокрема, як найбільший постачальник смартфонів iPhone, стане власником японського виробника електроніки і компонентів Sharp. Уряд Японії не змогло перешкодити переходу одного з видатних національних брендів до іноземців.

В Sharp вже офіційно підтвердили укладення угоди. Foxconn стане власником 65,9% акцій японської фірми, заплативши за них 484,3 млрд ієн (4,3 млрд доларів). Крім того, ще 100 млрд ієн становить заставу, який залишиться у Sharp, якщо покупка зірветься. Акціонерам японської компанії ще належить схвалити складно організовану угоду, в цілому оцінюється в 6,24 млрд доларів.

Sharp в останні роки безуспішно намагалася повернути прибутковість свого бізнесу, накопичивши значні борги. Альтернативою поглинанню з боку Foxconn був запропонований приватно-державної Innovation Network Corporation of Japan план реструктуризації, що передбачає розділ фірми. Керівництво, однак, волів “продатися” іноземцям, але зберегти Sharp як єдине ціле.

Якщо угода відбудеться, Foxconn стане власником одного з найбільших в світі виробників дисплеїв для смартфонів, планшетів і ноутбуків. Як пише Bloomberg, голова ради директорів Foxconn Террі Гоу прагне розширити бізнес своєї компанії, перетворивши її з просто складальника у виробника ключових компонентів для споживчої електроніки. Поглинання Sharp тайванська компанія задумала ще чотири роки тому.

Джерело: Bloomberg Business

Оставить ответ