Скло Gorilla Glass 5 витримає падіння з 1,6 метра

размещено в: Новости | 0
Скло Gorilla Glass 5 витримає падіння з 1,6 метра
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Corning представила 5-е покоління Gorilla Glass — хімічно укріпленого покриття, призначеного для захисту екрану мобільних пристроїв. Як стверджує розробник, нове ударостійке скло не трісне в 80% випадків — навіть якщо смартфон впаде “обличчям” вниз на кахельну плитку, асфальт або бетонну підлогу з висоти 1,6 метра.

Для порівняння, Gorilla Glass 4-го покоління, що вийшла два роки тому, на стрес-тестах також “виживало” в 80% випадків, але його кидали з більш низькою висоти — 1 метр.

У Corning назвали утримання гаджета на рівні плеча “висотою сэлфи”. Як показало внутрішнє дослідження, проведене компанією, за минулий рік 85% користувачів хоча б раз губили свої смартфони, причому дві третій падінь відбувалося з висоти від тазу до плеча.

 

Крім цього, Corning вдалося скоротити товщину скла до 0,6 міліметра. Компанія також почне надавати виробникам електроніки листи Gorilla Glass 5 товщиною 0,4 мм.

Corning є лідером на ринку захисних стекол. Його Gorilla Glass, укріплене за рахунок хімічної обробки, служить для захисту дисплеїв всіх типів пристроїв — смартфонів, планшетників, ноутбуків і інших продуктів.

Виробник співпрацює з 33 великими брендами, включаючи Apple, Acer, Dell, Hewlett-Packard, HTC, LG, Samsung, Motorola. Gorilla Glass захищає від ударів такі продукти, як iPhone 6/6 Plus, а також Galaxy Note 4 і Edge.

Джерело: The Verge

Оставить ответ