Skype перестане працювати на застарілих смартфонах

размещено в: Новости | 0
Skype перестане працювати на застарілих смартфонах
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Microsoft припиняє підтримку Skype на старих “винфонах” і Android-смартфонах. Як повідомляється в корпоративному блозі розробника, програма відеочату продовжити оновлюватися на Windows 10 Mobile, iOS 8, Android 4.03 і більш старших версіях цих “операціонок”. На Windows Phone 8 і версіях Android нижче зазначеної нові версії Skype виходити не будуть.

Крім того, Microsoft пообіцяла підтримувати Skype на комп’ютерах з Windows не нижче 7, 8, XP і Vista, а також на “маках” з Yosemite. Повний список операційних систем і пристроїв, необхідних для запуску актуальної версії VoIP-месенджера, можна подивитися на сторінці техпідтримки Microsoft.

Читайте також: У мобільному Skype включили групові відеодзвінки

З 2006 року, коли Skype був доступний тільки на комп’ютерах, додаток відеочату завантажили з Google Play і iTunes більше 750 мільйонів разів. За останні десятиліття користувачі сервісу наговорили в загальній складності понад 2 трильйонів хвилин.

Сьогодні, крім всіх основних мобільних платформ, Skype доступний в якості веб-версій на Skype.com і Outlook.com, веб-застосунках Office і приставках Xbox.

Джерело: блог Skype

Оставить ответ