Skype Teams складе конкуренцію Slack

размещено в: Новости | 0
Skype Teams складе конкуренцію Slack
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Microsoft, яка, за чутками, нещодавно безуспішно спробувала купити Slack за $8 мільярдів, зайнялася розробкою власного корпоративного месенджера. Як повідомляє MSPoweruser, нова програма під брендом Skype ні в чому не буде поступатися конкуренту.

Skype Teams дозволить переписуватися в окремих гілках (каналах), обмінюватися особистими повідомленнями, здійснювати відеодзвінки через Skype (груповими і приватними) і планувати телеконференції. На відміну від Slack, в месенджері Microsoft буде доступна функція гілок (як коментарі в Facebook або Disqus), яка дозволить відповісти на конкретне повідомлення, простежити за ходом діалогу.

Крім того, користувачі Skype Teams зможуть ділитися замітками, документами Office 365, фотографіями та іншим контентом, прикріплювати емодзі і “гифки” з Giphy, а також підключати чат-програми (власну бот-платформу, Bot Framework, компанія випустила в березні).

Всього в Skype Teams буде передбачено п’ять розділів: Activity (“Активність”, сповіщає про нові повідомлення та інші події), Chat (“Чат”, зібрані всі розмови), Teams (“Команди”, дозволяє перемикатися між різними командами, Slack), Meetings (“Зустрічі”, заплановані наради) і Files (“Файли”, все прикріплені до розмов документи).

Компанія зробить Skype Teams доступним на всіх популярних платформах, включаючи веб, Android, iOS і Windows-пристрою. Зараз новий месенджер проходить внутрішнє тестування серед співробітників Microsoft, після чого його відкриють передплатникам онлайн-сервісу Office 365, а пізніше — і іншим користувачам.

Джерело: MSPoweruser

Оставить ответ