Слух: Apple готує “розумну” колонку для будинку

размещено в: Новости | 0
Слух: Apple готує “розумну” колонку для будинку
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Apple веде розробку “розумної” колонки з підтримкою голосової помічниці Siri. Працювати вона буде за аналогією з “слухачами” динаміками Amazon Echo і Google Home. Користувачі зможуть слухати музику через AirPlay, керувати побутовими приладами завдяки глибокої інтеграції з HomeKit, а також у будь-який момент звертатися до асистентки з різними дорученнями.

Як повідомляє сайт The Information з посиланням на обізнані джерела, Apple була вражена “всеслышащим” домашнім динаміком Amazon Echo, який був представлений в кінці 2014 року, а в середині 2015-го приступила до створення власної смарт-колонки.

Зараз i-компанія змушена наздоганяти конкурентів. У березні Amazon випустила вдосконалену і більш компактну модель Echo, а Google раніше в цьому місяці представила дуже схоже пристрій — Google Home. Крім того, на ринку віртуальних помічників нещодавно з’явився новий гравець — Viv від творців Siri. Асистентка Apple на його фоні виглядає відсталою, оскільки новий “консьєрж” вміє підключатися до стороннім систем для покупки товарів або бронювання.

За даними The Information, на щорічній конференції для розробників Worldwide Developers Conference (WWDC) 2016, яка пройде в червні, Apple збирається відкрити стороннім розробникам доступ до комплекту Siri SDK, який дозволимо їм зробити свої програми сумісні з голосовою помічницею. Звернувшись до Siri з будь-якого пристрою (iphone, Apple Watch, планшета або колонки), користувачі зможуть, наприклад, викликати машину Über або замовити доставку їжі.

За чутками, на WWDC 2016 також буде оголошено про інтеграції Siri з комп’ютерами Mac. Вона буде “жити” на панелі меню, поряд із збільшувальним склом пошукової функції Spotlight. Цілком можливо, що Siri з’явиться на “маках” восени, разом з релізом OS X 10.12.

Джерело: The Information

Оставить ответ