Слух: Apple передумала випускати електромобіль

размещено в: Новости | 0
Слух: Apple передумала випускати електромобіль
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Секретний проект Apple змістив акцент з випуску власного електрокара на розробку програмного забезпечення для самокерованих автомобілів. На це вказує те, що до складу команди Project Titan увійшов Ден Додж — екс-глава відділу BlackBerry по розробці “автомобільного” софта.

Додж є засновником і колишнім генеральним директором розробника операційної системи QNX. Топ-менеджер приєднався до BlackBerry в 2010 році, після того як канадська компанія купила його стартап. У нього є великий досвід у розробці розважального та навігаційного софта для таких автоконцернів, як Ford, Volkswagen і Daimler.

Читайте також: Аймобиль: що ми знаємо про електрокар Apple

Додж — це перший високопоставлений співробітник, найнятий Бобом В.менсфілдом (колишнім старшим віце-президентом з розробки “заліза” Apple, який нещодавно повернувся в компанію і був призначений на посаду керівника проекту Project Titan). Як повідомляє Bloomberg з посиланням на обізнані джерела, з В.менсфілдом і Доджем на борту Project Titan змінює фокус. Тепер перед таємним проектом Apple поставлено завдання розробити систему автопілота для “розумних” машин, а не повноцінне електричний транспортний засіб.

За інформацією агентства, компанія не виключає випуску свого “аймобиля”, але тільки в разі купівлі або співпраці з великим автовиробником. Але все-таки цей сценарій малоймовірний: переговори Apple c такими концернами, як BMW і Daimler, за останні місяці не зрушилися з мертвої точки, і тому Менсфілд вирішив взяти в команду Доджа. Засновник QNX буде працювати під керівництвом керівника ПО Джона Райта, який звітує перед В.менсфілдом, а той, у свою чергу, — перед гендиректором Apple Тімом Куком, пише Bloomberg.

Джерело: Bloomberg

Оставить ответ