Слух: Apple хоче купити музичний сервіс Tidal у репера Jay Z

размещено в: Новости | 0
Слух: Apple хоче купити музичний сервіс Tidal у репера Jay Z
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Apple почала переговори про купівлю стримингового сервісу Tidal, що належить реперу Jay Z. Як повідомляє газета The Wall Street Journal з посиланням на обізнані джерела, i-виробник в першу чергу зацікавлений у придбанні ексклюзивних прав на музичні трансляції. Крім Jay Z, Tidal володіють інші відомі артисти, такі як Каньє Уест, Бейонсе, Кріс Мартін і Джек Уайт.

Tidal, наприклад, закріпив за собою права на найпомітніші альбоми останніх місяців, включаючи “Лемонад” (Lemonade) Бейонсе і “Життя Пабло” (The Life of Pablo) Уеста. Останній можна було завантажити тільки на Tidal, що призвело до різкого зростання реєстрацій нових користувачів і збільшення числа завантажень мобільного додатку для iOS.

Крім того, Tidal — єдиний сервіс, на якому розміщений повний каталог пісень Прінса, який помер у квітні цього року. Як відзначає WSJ, поп-співак тримався осторонь від інших стриминговых сервісів, але був у дружніх стосунках з Jay Z.

Apple — не єдина компанія, яка зацікавлена в покупці Tidal. Раніше в цьому році ЗМІ повідомляли, що до музичного сервісу також придивляються Samsung, Google і Spotify.

Jay Z придбав Tidal трохи більше року тому, викупивши його у шведської компанії Aspiro за $56 мільйонів. Невеликою часткою в сервісі репер поділився з іншими популярними музикантами і групами. База платних передплатників Tidal оцінюється в 4,2 мільйона чоловік.

Яку суму пропонує Apple за Tidal, не уточнюється. У самій компанії заперечують факт переговорів.

Джерело: The Wall Street Journal

Оставить ответ