Слух: Apple хоче перенести більше сервісів на Android

размещено в: Новости | 0
Слух: Apple хоче перенести більше сервісів на Android
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Apple має намір зробити більше число сервісів доступними не тільки на належній їй мобільній платформі iOS, але і конкуруючої операційній системі Android. Таку заяву на внутрішньому зборах зробив генеральний директор Apple Тім Кук, повідомляє сайт 9to5mac з посиланням на обізнані джерела.

У листопаді минулого року i-компанія випустила Android-версію музичного сервісу Apple Music, а раніше — додатки Move to iOS для “переїзду” з Android-пристроїв на iPhone і Beats Pill+ для управлінням однойменною Bluetooth-динаміком. Не виключено, що в майбутньому Android-додатки Apple будуть виходити на регулярній основі. В серпні компанія зайнялася пошуком програмних інженерів, які повинні їй допомогти “привнести захоплюючі нові мобільні продукти на платформу Android”.

Виробник “айфонів” раніше не виключав поява своїх продуктів на конкуруючій ОС. У 2013 році Кук сказав, що його компанія “не має яких-небудь релігійних попереджень щодо портування” iOS-додатків на Android, але тільки в тому випадку, “якщо це буде мати сенс”.

Можна припустити, що Apple планує зробити кросплатформним деякі зі своїх популярних сервісів — наприклад, музику, книги та інший контент iTunes, чати iMessage і FaceTime, карти Apple Maps. Можливо, коли-небудь на Android вийде браузер Safari — одна з перших програм, яку компанію випустила для Windows.

На зборах Кук окремо прокоментував спад продажів iPad протягом останніх декількох кварталів, висловивши впевненість, що продаж i-планшетів повернутися до зростання до кінця 2016 року. Пожвавити попит, можливо, допоможе модель Air iPad 3, якій пророкують динаміки і “розумний” коннектор для підключення Smart Keyboard, як у iPad Pro, а також задню світлодіодний спалах. Імовірно, новинка буде показана в середині березня.

Джерело: 9to5mac

Оставить ответ