Слух: асистентку Siri перенесуть в OS X восени

размещено в: Новости | 0
Слух: асистентку Siri перенесуть в OS X восени
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Голосову помічницю Siri, яка доступна тільки на i-пристроях, “розумних” годинах Apple Watch і телеприставки Apple TV, можуть перенести в настільну операційну систему OS X вже в цьому році. Як повідомляє сайт 9to5mac з посиланням на обізнані джерела, Siri з’явиться на “маках” восени, разом з релізом OS X 10.12.

За даними видання, Apple почала тестувати інтеграцію асистентки з “маками” ще у 2012 році, проте компанія лише зараз володіє чітким баченням того, як ця функція повинна бути реалізована в OS X. Очікується, що нова версія ОС для “маків” (10.12, робоча назва — Fuji) буде показана на щорічній конференції для розробників Worldwide Developers Conference (WWDC) 2016, яка пройде в червні.

9to5mac пише, що на “маках” Siri буде “жити” на панелі меню, поряд із збільшувальним склом пошукової функції Spotlight. Щоб активувати функцію голосового управління, користувачеві потрібно натиснути на значок Siri в верхньому правому куті. В результаті цього відкриється напівпрозора панель, а Siri виголосить фразу “Чим я можу допомогти?” і почне чекати команд.

Крім того, користувачі зможуть натиснути комбінацію клавіш для швидкого виклику асистентки. Якщо комп’ютер підключено до живлення, до помічниці можна буде звернутися до фрази “Гей, Siri”, зазначає 9to5mac.

Також Apple внесе деякі “дрібні” корективи в користувальницький інтерфейс OS X 10.12, однак вони незначні в порівнянні з версією Yosemite, яка повністю змінила вигляд “операційки” в 2014 році.

Джерело: 9to5mac

Оставить ответ